Aydın Burun Estetiği
 
OPR. DR. İSMET ÇERÇİ
 
Aydın Burun Estetiği Ameliyatı; burnun kemik ve kıkırdak yapısının şekillendirilmesi ve yüz hatları ile uyum bozukluğunun düzeltilmesi operasyonlarıdır. Burun Estetiği Denizli de uygulanan burun estetiği ameliyatlarında; yüzün diğer yapıları ile uyumlu, doğru oranlara sahip, ameliyat izi barındırmayan, estetik, zarif, doğal görünümlü ve rahat nefes alabilen bir burun hedeflenir. 
 
Burun estetiği operasyonları:
 
Burundaki şekil bozukluklarını gidermek
Burun kemerinin veya burun ucunun şeklini değiştirmek
Burnu küçültmek veya büyütmek
Burun deliklerini küçültmek
Burun kökü ile alın arasındaki veya burun ucu ile dudak arasındaki açıyı değiştirmek
Nefes almayı zorlaştıran burun eti (konka) büyümesi, burun kemiği eğriliği (septum deviasyonu) ve 
Normalde burunda olmaması gereken yapılar (polip) gibi deformiteleri gidermek için uygulanır.
 
Aydın burun estetik uzmanı; Hastanemizde burun estetiği operasyonları burun estetik uzmanı Opr. Dr. İsmet Çerçi tarafından, genel anestezi altında ve ameliyathane şartlarında yapılır. Her konuğumuzun burun şekli, deformasyonları ve gereksinimleri farklı olduğu için ameliyattan önce ve ameliyat sırasında yüzdeki özel noktalardan ölçümler yapılarak konuğumuz için ideal olan burun yapısı saptanarak “kişiye ve buruna özel tasarım” yapılır.
 
Denizli de Burun Estetiği, Özel Ege Hastanesinde uygulanan burun estetiği (rinoplasti) ameliyatı, ameliyatsız burun estetiği, deviasyon ve revizyon burun ameliyatı, burun dolgusu, burun ucu estetiği, açık kapalı burun ameliyatı, kalıcı doğal burun estetiği, burun eğriliği düzeltme, burun kaldırma,  burun küçültme, burun kemiği törpüleme, burun kemeri ameliyatı, burun yamukluğu ve burun eğriliği ameliyatı, burun kıkırdak ameliyatı, burun kırığı ameliyatı, burun deliği estetiği vb operasyonlarla ilgili bilgi, fiyat, maliyet, ücret, uzman doktor, hastane, operasyon süreci, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında daha fazla bilgiye edinmek için kliniğimize bekleriz.

7.4.2018
TOP